KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174005

nr 1317 4005

Bodil Hedlund

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 76x99 cm

Kondition: smärre färgbortfall

Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:36:21

29/3 23:55:56 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Bodil Hedlund

Läs mer om Bodil Hedlund