KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652003

nr 1565 2003

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad a tergo. Olja på pannå, 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 24x27 cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:13:52

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg