KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185350
nr 1518 5350
Björn Moberg, monogramsignerad B-M, 1970. Olja på duk, 69x96 cm, yttermått inklusive ram: 71x98 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:56:10
24/1 23:26:05
300 kr
30/1 18:50:43