KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185350

nr 1518 5350

Björn Moberg, monogramsignerad B-M, 1970. Olja på duk, 69x96 cm, yttermått inklusive ram: 71x98 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 08:57:42)
Uppdatera
Visning

fredag 27/1, lördag 28/1, söndag 29/1 och måndag 30/1

Auktionen
avslutas:

måndag 30 januari kl 18:56:10

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/1 23:26:05 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor