KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14095366

nr 1409 5366

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, daterad 76, "Räcket". Olja på duk, 130x104, yttermått inklusive ram: 139x114 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:32:53

20/7 21:36:04 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen