KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292038

nr 1629 2038

Birgitta Sabelsköld, "Mozart". Signerad, daterad 1993-96. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 92x107 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:28:02

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer