KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035376

nr 1403 5376

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Oljemålning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Badande barn i Jujuy Argentina, 108x72 cm. Proveniens konstnärens släkt , oramad. Signerad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 14 juni 2021
kl 20:29:57

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw