KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035376
nr 1403 5376
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Oljemålning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Badande barn i Jujuy Argentina, 108x72 cm. Proveniens konstnärens släkt
, oramad. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:29:57
2.000 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw