KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433083

nr 1243 3083

Bertil Widbrant

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Sträckande änder, Signerad. Olja på duk, 48x60

Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:34:23

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant