KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433083
nr 1243 3083
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Sträckande änder, Signerad. Olja på duk, 48x60
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:34:23
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr