KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186205

nr 1518 6205

Bertil Widbrant

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Sträckande änder. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x69 cm

Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:09:00

27/1 14:58:05 1      Vinnande bud

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant