KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13521248

nr 1352 1248

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:07:51

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg