KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14834090

nr 1483 4090

Bengt Pettersson

(1929-2010), Sverige

Oljemålning, "Skridskobana på Lillån II". Signerad. Olja på pannå, 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:48:46

Bengt Pettersson

Läs mer om Bengt Pettersson