KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14834090
nr 1483 4090
Bengt Pettersson
(1929-2010), Sverige
Oljemålning, "Skridskobana på Lillån II". Signerad. Olja på pannå, 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:48:46
500 kr
700 kr
Bengt Pettersson
Läs mer om Bengt Pettersson