KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15821006

nr 1582 1006

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 75x120 cm, yttermått inklusive ram: 91x137 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:23:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 27 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde