KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14365145

nr 1436 5145

Bengt Arne Linderos

(1929-1989), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad BAL. Olja på pannå, 38x46, yttermått inklusive ram: 53x61 cm

Bengt Arne Linderos (BAL), svensk bildkonstnär född 1929, död 1989.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:28:11

Bengt Arne Linderos

Läs mer om Bengt Arne Linderos