KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13231001

nr 1323 1001

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007), "Rävspelet/Foxgame". Signerad, daterad 1977. Akryl på duk, 82x61 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 27 april 2020
kl 19:56:02

  • Klassiska
  • 27 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska