KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16302112

nr 1630 2112

Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på duk, 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:24:24

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor