KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099247

nr 1409 9247

Axel Peter

(1863-1942), Sverige

Oljemålning, Signerad, soldat, Olja på duk, 42x31, yttermått inklusive ram: 53x42 cm

Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:36:44

2/8 19:14:10 1      Vinnande bud

Axel Peter

Läs mer om Axel Peter