KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923350

nr 1392 3350

Axel Peter

(1863-1942), Sverige

Oljemålning, Axel Peter (1863-1942), Sverige. Gård. Signerad. Olja på duk, 57x86, yttermått inklusive ram: 64x95 cm

Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:18:34

Axel Peter

Läs mer om Axel Peter