KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222064

nr 1422 2064

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984)

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), "Båtar i Långholmskanalen". Signerad, daterad 1961. Olja på duk, 23x32, yttermått inklusive ram: 35x44 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:53:16

27/9 17:33:53 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm