KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608126
nr 1460 8126
Arvid Andersson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Rådjur. Signerad. Olja på duk, 72x60, yttermått inklusive ram: 88x77 cm
Arvid Andersson, svensk målare född 1934.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:51:23
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)