KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894287
nr 1689 4287
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1954, “Väg vid strand, Djupvik, Öland“. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:12:12
21/3 00:01:02
21/3 09:58:40
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy