KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12285438

nr 1228 5438

Arthur Heickell

(1873-1958), Finland

Oljemålning, Kustmotiv, 35x48, Signerad. Olja på duk

Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:44:55

14/1 18:39:55 1      Vinnande bud

Arthur Heickell

Läs mer om Arthur Heickell