KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224543

nr 1222 4543

Arthur Heickell

(1873-1958), Finland

Oljemålning, Kust, Signerad. Olja på pannå, 18x23

Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:03:47

7/12 22:52:30 1      300 kr
9/12 19:54:17 2      Vinnande bud

Arthur Heickell

Läs mer om Arthur Heickell