KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16448111
nr 1644 8111
Arne Aspelin
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 74x64 cm
Arne Aspelin, svensk bildkonstnär född 1911, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:48:01
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Lis Husberg (f. 1920)