KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823100

nr 1482 3100

Annica Petterson

(f. 1965), Sverige

Oljemålning, "På havets våg". Signerad. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm

Annica Petterson, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1965.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:10:54

Annica Petterson

Läs mer om Annica Petterson