KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326308

nr 1632 6308

Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, komposition. Bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:24:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor