KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052069
nr 1405 2069
Anna-Lisa Thomson
(1905-1952), Sverige
Oljemålning, Blomster. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:36:41
21/6 11:21:05
1.600 kr
21/6 20:31:41
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Anna-Lisa Thomson
Läs mer om Anna-Lisa Thomson