KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322142

nr 1632 2142

Anita Nilsson Billgren

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -88. Olja på duk, 66x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm

Anita Nilsson Billgren, svensk bildkonstnär född i Malmö 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:03:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Nilsson Billgren

Läs mer om Anita Nilsson Billgren