KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204126

nr 1420 4126

Anita Erséus

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26,5x26,5 cm

Anita Erséus, svensk bildkonstnär född 1929 i Karlstad.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:08:32

Anita Erséus

Läs mer om Anita Erséus