KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377451

nr 1437 7451

Andor Károly. Signerad, daterad 1921, landskap. Olja på duk, 52x78cm, yttermått inklusive ram: 65x90cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:40:51

8/12 12:59:21 1      100 kr
13/12 19:35:51 2      Vinnande bud