KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707238
nr 1570 7238
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1980, flodlandskap. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 43x52
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:32:56
500 kr
600 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)