KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15211008

nr 1521 1008

Anders Andersen-Lundby

(1841-1923), Danmark

Oljemålning, Signerad, daterad 1875. Olja på duk, 25x38cm, yttermått inklusive ram: 35x49cm

Kondition: krackeleringar, färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 februari 2023
kl 18:55:38