KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061021
nr 1406 1021
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -44, stilleben med tennisracket & pappersfåglar. Olja på pannå, 55x46 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:30:05
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman