KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14931014

nr 1493 1014

alois Arnegger

(1879-1963), Österrike

Oljemålning, Alois Arnegger (1879-1963), Österrike. Landskap med kor. Signerad. Olja på duk, 69x106 cm, yttermått inklusive ram: 80x116 cm

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

12.000 kr - 15.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:29:25)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 19:31:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska