KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14243059

nr 1424 3059

Alma Öhrström

(1897-1987), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, daterad -59, Mölle. Olja på pannå, 41x56 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm

Alma Öhrström, svensk bildkonstnär född 1897, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:24:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alma Öhrström

Läs mer om Alma Öhrström