KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873002
nr 1587 3002
Alice Gassner. Amaryllis. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, bildmått 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:24:27
24/11 19:25:44
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer