KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873002

nr 1587 3002

Alice Gassner. Amaryllis. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, bildmått 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:24:27

24/11 19:25:44 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer