ART / Oil paintings / Oil painting 16993032
nr 1699 3032
Algot Törneman
(1909-1993), Sverige
Algot Törneman (1909-1993), Sweden. Komposition med ek. Signerad P Törneman. Oil on canvas, 53x65 cm, unframed,
OIL PAINTING, Komposition med ek. Signerad P Törneman. Olja på duk, 53x65 cm, oramad
Algot Törneman (signatur P Törneman), Swedish artist born 1909, dead 1993.
SEK 200
Monday May 5 2025
at 20:22:00
100 kr
150 kr
Algot Törneman
Read more about Algot Törneman