KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757088

nr 1275 7088

Alfhild Kallstenius-Åhman

(1921-2013), Sverige

Oljemålning, Stora Värtan, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm

Alfhild Kallstenius-Åhman, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:10:10

12/9 18:15:29 1      100 kr
15/9 17:38:52 2      Vinnande bud

Alfhild Kallstenius-Åhman

Läs mer om Alfhild Kallstenius-Åhman