KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783028
nr 1678 3028
Alexander Langlet
(1870-1953), Sverige
Oljemålning, Hästar på bete, Monogramsignerad. Olja på pannå, 16x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
måndag 10 februari 2025
kl 19:52:42
Alexander Langlet
Läs mer om Alexander Langlet