KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13845590

nr 1384 5590

Alexander Fraser sr, Signerad, interiör. Olja på duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:08:32

15/3 20:03:32 1      Vinnande bud