KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13821015

nr 1382 1015

Alexander Fraser sr, Signerad, interiör. Olja på duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

måndag 1 mars 2021
kl 19:23:02