KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823001

nr 1482 3001

Alberto Varga, USA. Signerad, daterad 2020, oramad. Olja på duk, 100x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 19:09:50