KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688034

nr 1468 8034

Albert Liedbeck

(1881-1955), Sverige

Oljemålning, Kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 29x32, yttermått inklusive ram: 39x42 cm

Albert Liedbeck, svensk bildkonstnär född 1881, död 1955 .

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:43:46

Albert Liedbeck

Läs mer om Albert Liedbeck