KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14806233

nr 1480 6233

Albert Larsson (1869-1952), Skymning. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 48x56

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:06:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor