KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796106
nr 1479 6106
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, "Kitzbühl". Signerad. Olja på pannå, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 92x79
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:17:56
150 kr
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström