KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299331

nr 1429 9331

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 32x40, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:37:19

30/10 18:41:32 1      Vinnande bud

Åke Wickström

Läs mer om Åke Wickström