KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664390

nr 1566 4390

Åke Braun. Signerad, daterad 1964, komposition. Olja på duk, 60x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x61 cm

måndag 25 september 2023
kl 19:02:38