KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664228
*
nr 1566 4228
Oljemålning
Aina Marmén, Flicka. Signerad. Olja på pannå. Höjd: 38x34 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
4.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2023
kl 20:37:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/9 15:27:05
1
500 kr
24/9 13:51:15
2
600 kr
25/9 14:36:18
3
3.600 kr
25/9 20:26:19
4
1.500 kr
25/9 20:26:19
3
1.600 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:21
4
1.700 kr
25/9 20:26:21
3
1.800 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:22
4
1.900 kr
25/9 20:26:22
3
2.000 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:24
4
2.200 kr
25/9 20:26:24
3
2.400 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:25
4
2.600 kr
25/9 20:26:25
3
2.800 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:28
4
3.000 kr
25/9 20:26:28
3
3.200 kr (Budbetjänt)
25/9 20:26:59
4
3.800 kr
25/9 20:27:24
4
Vinnande bud
25/9 20:32:20
3
4.000 kr
25/9 20:32:20
4
(budbetjänt)
25/9 20:32:34
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina marmén barnporträtt flicka olja olja på pannå oljemålning oljemålningar porträttmåleri
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1566 4228
Oljemålning
Aina Marmén, Flicka. Signerad. Olja på pannå. Höjd: 38x34 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 4.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/9 15:27:05 | 1 | 500 kr |
| 24/9 13:51:15 | 2 | 600 kr |
| 25/9 14:36:18 | 3 | 3.600 kr |
| 25/9 20:26:19 | 4 | 1.500 kr |
| 25/9 20:26:19 | 3 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:21 | 4 | 1.700 kr |
| 25/9 20:26:21 | 3 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:22 | 4 | 1.900 kr |
| 25/9 20:26:22 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:24 | 4 | 2.200 kr |
| 25/9 20:26:24 | 3 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:25 | 4 | 2.600 kr |
| 25/9 20:26:25 | 3 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:28 | 4 | 3.000 kr |
| 25/9 20:26:28 | 3 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 20:26:59 | 4 | 3.800 kr |
| 25/9 20:27:24 | 4 | Vinnande bud |
| 25/9 20:32:20 | 3 | 4.000 kr |
| 25/9 20:32:20 | 4 | (budbetjänt) |
| 25/9 20:32:34 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina marmén barnporträtt flicka olja olja på pannå oljemålning oljemålningar porträttmåleri
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



