KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16703021
nr 1670 3021
Agnes Wittfooth-Raade
(1872-1966), Finland
Oljemålning, Klippor vid vatten, Signerad. Olja på duk. 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 65x82 cm
Agnes Wittfooth-Raade, finländsk målare född 1872, död 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:02:13
20/12 23:23:39
Agnes Wittfooth-Raade
Läs mer om Agnes Wittfooth-Raade
Agnes Wittfooth-Raade
nr 1670 3021
Agnes Wittfooth-Raade
(1872-1966), Finland
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
lördag 21 december 2024 |
| 20/12 23:23:39 | 1 | Vinnande bud |
Agnes Wittfooth-Raade
Agnes Wittfooth-Raade, finländsk målare född 1872, död 1966.Läs mer om Agnes Wittfooth-Raade