KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122017

nr 1412 2017

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Möte på havet". Olja på duk, Monogramsignerad, 52x67, yttermått inklusive ram: 54x69 cm

måndag 16 augusti 2021
kl 18:28:55

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg