KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122003

nr 1412 2003

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Komposition, Monogramsignerad. Olja på duk, 70x78, yttermått inklusive ram: 72x80 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:35:12

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg