KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122012

nr 1412 2012

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Hus, Monogramsignerad. Olja på duk, 67x53 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:44:57

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg
Lis Husberg (f. 1920)